Author: k***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好看的假髪,很亮眼,物超所值
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Price: HK$131.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 175 g |
| 長度 | 35 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb2407170909503523 |
Author: k***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好看的假髪,很亮眼,物超所值
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: Q***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 裡面沒有固定的夾子,沒有附髮網,戴起來可以就是無法妥善固定
顏色: 棕色
Author: f***g
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 總是有東西要買,買東西來賣場 已是日常生活的習慣,有需要會再回購喔!太好買了啦
顏色: 黑色
Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色 | 1 photo(s)